Aktualności

MIÓD DLA MEDYKÓW - DZIELMY SIĘ TYM CO NAJLEPSZE!

MIÓD DLA MEDYKÓW  - DZIELMY SIĘ TYM CO NAJLEPSZE!
Dodano: 15/07/2020

MIÓD DLA MEDYKÓW  - DZIELMY SIĘ TYM CO NAJLEPSZE!
Przyłączamy się do akcji przekazania miodu dla medyków walczących z koronawirusem!

 

Na miarę skromnych możliwości postanowiliśmy podzielić się tegorocznymi miodami z personelem medycznym skupionym wokół Powiatowego  - Szpitala Specjalistycznego / Centrum Zdrowia w Brzezinach..

Dziękujemy za Waszą pracę i wysiłek! 

 

Na ręce pani Renaty Mikołajczyk, Prezes Zarządu Powiatowego Centrum Zdrowia w Brzezinach, przekazaliśmy 14 lipca 2020 r. kilkanaście egzeplarzy wydanej w roku ubiegłym przez nas książki "Są pszczoły - jest życie", porcje pyłku kwiatowego, pierzgi oraz słoików z tegorocznymi Miodami Ziemi Brzezińskiej, Wzniesień Łódzkich i Rawki wraz z podziękowaniami składanymi wspólnie przez Starostę Powiatu Brzezińskjiego, Panią Renatę.Kobierę oraz nasze Rejonowe Koło Pszczelarzy w Brzezinach reprerzentowane przez pana Zbigniewa Sokołowskiego i Stowarzyszenie Rejonowe Koło Pszczelarzy w Brzezinach reprezentowane przez Sławomira Podgajnego.

W okolicznościowym dyplomie-podziękowaniu napisaliśmy:

"W imieniu pszczelarzy Rejonowego Koła Pszczelarzy w Brzezinach wyrażamy słowa uznania i podziękowania dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Brzezinach oraz Podstawowego Zespołu Wyjazdowego Ratownictwa Medycznego w Brzezinach za zaangażowanie i ofiarność na rzecz ratowania zdrowia i życia ludzkiego w obliczu pandemii koronawirusa {covid-19]"

 

Jeszcze raz wszystkim pracownikom służby zdrowia dziękujemy i życzymy osobistej satysfakcji z pełnionej misji. 

 

szpital Brzeziny miody dla medyków 2020
szpital Brzeziny miody dla medyków 2020
szpital Brzeziny miody dla medyków 2020
Wstecz
Subskrybuj nasz newsletter