Aktualności

Pomagamy.

Pomagamy.
Dodano: 20/06/2022

Dzień 20 czerwca to Światowy Dzień Uchodźcy.

Ten dzień przypomina, że wojny na Ziemi nigdy się nie kończą. Przypomina też o prawach uchodźców na całym świecie. Przypomina, że los tych, którzy pozostają w strefie konfliktów, nie należy do łatwych.
Myśląc i dyskutując o wojennym zamęcie i piekle Ukrainy uznaliśmy, że przekażemy na rzecz ukraińskich pszczelarzy niewielką kwotę wsparcia.
Tetyana Vasylkivska, Przewodnicząca Zarządu Ogólnoukraińskiego Bractwa Pszczelarzy Ukrainy, którą mieliśmy okazję poznać podczas jednego z pszczelarskich wydarzeń w Brzezinach, jest dla nas rękojmią właściwego wykorzystania finansowej pomocy.
 
Jeśli też chcesz choćby symbolicznie przekazać donację na rzecz "Ogólnoukraińskiego Bractwo Pszczelarzy Ukrainy", skorzystaj z możliwości wpłaty na numer rachunku (PLN):
NGO "BROTHERHOOD of UKRAINIAN BEEKEPERS"
ul. Lychakivska 5, biuro 11, 79008 m. Lwów, Ukraina

SWIFT AGRIUAUKXXX Account No.: UA073 0061 4000 0026 0045 0014 6888
Bank of beneficiary: JSC "CREDIT AGRICOLE BANK"
Legal address: 42/4, Pushkinska Street, 01024 Kyiv, Ukraine

tytuł wpłaty "non-repayable charitable donation - aid to Ukrainian beekepers / bezzwrotna darowizna na cele charytatywne - pomoc dla ukrainskich pszczelarzy
 

Według Biura Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców, liczba Ukraińców, którzy wyjechali za granicę od czasu rosyjskiej inwazji przekracza 7,5 mln osób. 

Żmijowiec rozchodnik
Wstecz
Subskrybuj nasz newsletter