Aktualności

II EDYCJA KONKURSU PAMIĘTAJMY O OGRODACH

II EDYCJA KONKURSU PAMIĘTAJMY O OGRODACH
Dodano: 01/10/2021

UWAGA - KONKURS ! Do końca października czekamy na zdjęcia ogrodów przyjaznych zapylaczom o każdej porze roku ...

 

Pamiętajmy, że nasze życie zależy od życia pszczół, a każda dodatkowo wysiana roślina miododajna zwiększa szanse na przetrwanie tych niezwykłych owadów!
Promujmy modę na kwietne ogrody przyjazne zapylaczom!

ZASADY KONKURSU

W konkursie może wziąć udział każdy, kto do 31 października 2021 roku prześle na adres Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Łodzi WZP w Łodzi (e-mail
biuro@wzp-lodz.nazwa.pl) materiał zdjęciowy w formie cyfrowej (około 10 fotografii) przedstawiający uprawiany przez siebie ogród kwiatowy wraz z krótkim opisem rosnących w nim roślin przyjaznych pszczołom.

Ważne jest udokumentowanie, że rośliny rosnące w ogrodzie od wczesnej wiosny do późnej jesieni obficie kwitną powiększając bazę pożytkową i stwarzając przestrzeń przyjazną pszczołom i innym owadom zapylającym.

Przyjmujemy zdjęcia drogą e-mailową lub nagrane na płytę CD (wówczas czekamy na tak przygotowany materiał pod adresem WZP w Łodzi, ul. Narutowicza 59, 90-130 Łódź).

Każdy wysyłający zgłoszenie musi dołączyć kartę zgłoszeniową z potwierdzeniem, że zgadza się na ewentualną publikację swojego tekstu i materiału zdjęciowego oraz użytkowanie go przez WZP w Łodzi w akcjach na rzecz ochrony owadów zapylających.

 

Bliższe informacje, w tym regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa, dostępne są w biurze WZP w Łodzi – tel 42 678 92 74 oraz na stronie www.

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W NASZYM KONKURSIE !II

Zielone ule
Wstecz
Subskrybuj nasz newsletter