Aktualności

APIRogów '2020 przesunięty termin !!!

APIRogów '2020 przesunięty termin !!!
Dodano: 09/03/2020

Szanowni Państwo,
W związku z obserwowanym w ostatnim czasie, wzrostem liczby zachorowań na COVID-19, chorobę wywoływaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 oraz potwierdzeniem kolejnych przypadków tej choroby na terenie Polski, Leśny Zakład Doświadczalny SGGW w Rogowie organizator I Międzynarodowych Targów Pszczelarskich w Hali i Konferencji APIRogów 2020 oraz wydarzeń towarzyszących wraz ze współorganizatorami: Polskim Związkiem Pszczelarskim, Wojewódzkim Związkiem Pszczelarzy w Łodzi, Przedsiębiorstwem Pszczelarskim Tomasz Łysoń, Fundacją Apikultura, Instytutem Medycyny Weterynaryjnej SGGW i Gminą Rogów, z przykrością  informują o zmianie terminu planowanego wydarzenia.
O ile sytuacja związana z zagrożeniem koronawirusem na to pozwoli, I Międzynarodowe Targi Pszczelarskie w Hali i Konferencja APIRogów 2020 odbędą się  w dniach 8-9 sierpnia 2020 r.
Nadrzędnym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom Targów i Konferencji, które miały zgromadzić ponad tysiąc osób (w tym gości zagranicznych). Organizatorzy, decydując się na taki krok, kierowali się rekomendacją Państwowego Powiatowego Inspektora Powiatowego w Brzezinach, Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia (WHO),  Ministerstwa Zdrowia oraz Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej w kraju.

Prosimy jednocześnie o informację, czy podtrzymują Państwo chęć wzięcia udziału w Targach w terminie 8-9 sierpnia 2020r.

Wstecz
Subskrybuj nasz newsletter