Aktualności

JARMARK

JARMARK
Dodano: 02/12/2019

Zapraszamy na jarmark produktów lokalnych, ekologicznych i tradycyjnych w Uniejowie w terminie 6-8 grudnia 2019 r.

Już w Mikołajki 6 grudnia rozpoczynamy weekend ze zdrową żywnością. Jeśli chcielibyście zrobić świąteczne i nie tylko świąteczne zakupy z produktów wysokiej jakości zapraszamy na  jarmark produktów lokalnych, ekologicznych i tradycyjnych w Uniejowie.

W dniach 6-8 grudnia pomiędzy godziną 12 a 18 na terenie przed Termy Uniejów można będzie zaopatrzyć się między innymi w takie produkty jak: wędliny, ryby, chleby, ciastami, powidła, miody, sery, soki, jaja, makarony i wiele innych. Lokalne Koła Gospodyń Wiejskich raczyć nas będą gorącymi pierogami, zupami i innymi domowymi daniami z przepisu naszych babć. Wszystkie produkty pochodzą z gospodarstw ekologicznych, tradycyjnych, a większość z nich wpisana jest na listę produktów tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Poza produktami spożywczymi będzie możliwość kupienia unikalnych ozdób świątecznych i drobnych upominków, które mogą stać się oryginalnymi i wyjątkowym prezentem świątecznym wykonanym własnoręcznie przez twórców ludowych.

Nie zabraknie również atrakcji dla naszych milusińskich. W Mikołajki Dzieci zapraszamy na wspólne ubieranie choinki, a grzeczne nawet na spotkanie z Świętym Mikołajem. Przez cały weekend można będzie podziwiać wspaniałą żywą szopkę którą uświetnią zwierzęta z ZOO SAFARI w Borysewie.

Jeśli cenicie wysoką jakość spożywanych potraw i chcecie zaskoczyć swoich gości przy wigilijnym stole – nie może Was zabraknąć na Naszym jarmarku.

Jarmark Uniejów '2019
Wstecz
Subskrybuj nasz newsletter