Aktualności

KONFERENCJA W BURZENINIE '2019

KONFERENCJA W BURZENINIE '2019
Dodano: 28/09/2019

Przekazujemy następujące zaproszenie:


Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Łodzi


Zapraszamy na IV Łódzką Międzynarodową Konferencję Pszczelarską pt "Nowe drogi rozwoju gospodarki pasiecznej" Burzenin 15-17. 11.2019 r.
Na początku października opublikujemy szczegółowy program i karty zgłoszeniowe.
Zapraszamy do kontaktu firmy zainteresowane reklamą podczas konferencji!!!
W dniach od 15 do 17 listopada 2019 roku w Ośrodku Wypoczynkowym „Sportowa Osada” w Strumianach koło Burzenina odbędzie się IV Łódzka Międzynarodowa Konferencja Pszczelarska
pt. "Nowe drogi rozwoju gospodarki pasiecznej".
Jest ona kolejnym, z zaplanowanych na coroczne, cyklicznych spotkań pszczelarzy z wysokiej klasy specjalistami polskimi i zagranicznymi, którzy prowadzić będą wykłady na temat najistotniejszych kwestii dla każdego pszczelarza, chcącego prowadzić nowoczesną pasiekę na wysokim poziomie.
Tematyka tegorocznej konferencji posłuży zapoznaniu pszczelarzy z europejskimi trendami dotyczącymi pracy w pasiece, walki z chorobami nękającymi pszczoły, hodowli pszczół i produktów pszczelich.
Wykładowcy, którzy potwierdzili swój udział w konferencji to m. in.: Cestmir Gazda (Gospodarka pasieczna zgodna z naturą), Vaclav Sciskala (Gospodarka pasieczna przy ograniczonym użyciu chemii), obaj z Czech, dr Algirdas Amsiejus (Pyłek, pierzga, mleczko pszczele) oraz Marjan Rynkevic (Pszczelarstwo na Litwie. Gospodarka pasieczna na Litwie), obaj z Litwy, dr. hab. Paweł Chorbiński (Kondycja zdrowotna pszczół – blok wykładów), Paweł Greda (Pszczoła Buckfast). Dodatkowo zaplanowane jest prolekcja pracownika KOWR na temat warunków udziału
w mechanizmie „Wsparcie Rynku Produktów Pszczelich” na lata 2020- 22, przedstawiciela weterynarii oraz Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa.
Po 1. i 2. dniu wykładów dla chętnych - dyskusja moderowana z prelegentami po wykładach.
Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, które chciałyby objąć konferencję swym patronatem i wspomóc finansowanie tak szeroko zakrojony projekt. Ze swej strony możemy zagwarantować firmie reklamę podczas trzech dni konferencji. Zaznaczamy, iż w poprzednich edycjach wzięło udział kilkaset osób z całej Polski, reklama może więc dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Istnieje także możliwość zorganizowania stoiska wystawienniczego lub handlowego.
DOKŁADNY PROGRAM KONFERENCJI, KOSZT UDZIAŁU I KARTA ZGŁOSZENIOWA DOSTĘPNE BĘDĄ NIEBAWEM NA STRONIE wzp-lodz.com.pl
WSZELKICH INFORMACJI UDZIELA RÓWNIEŻ BIURO WZP W ŁODZI
TEL. 42 678 92 74

Wstecz
Subskrybuj nasz newsletter