Aktualności

ZAPROSZENIE DO BADANIA STRAT RODZIN PSZCZELICH

ZAPROSZENIE DO BADANIA STRAT RODZIN PSZCZELICH
Dodano: 16/04/2019

ZAPROSZENIE DO BADANIA STRAT RODZIN PSZCZELICH PONIESIONYCH W TRAKCIE ZIMOWLI 2018/2019.

Program badawczy COLOSS.

 

 

SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE
WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ
KATEDRA PATOLOGI I I DIAGNOSTYKI WETERYNARYJNEJ
Pracownia Chorób Owadów Użytkowych
Ul. Ciszewskiego 8, 02-786 Warszawa


ZAPROSZENIE DO BADANIA STRAT RODZIN PSZCZELICH
PONIESIONYCH W TRAKCIE ZIMOWLI 2018/2019

Pracownia Chorób Owadów Użytkowych Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie już po raz kolejny prowadzi badanie zimowych strat rodzin pszczelich w ramach aktywności międzynarodowej sieci naukowej COLOSS (Prevention of Honeybee Colony Losses – zapobieganie stratom rodzin pszczelich) i zaprasza do aktywnego udziału w tych badaniach poprzez wypełnienie ankiet.

Podobnie jak w latach ubiegłych ankietę można wypełnić anonimowo. Ankieta internetowa będzie aktywna od 15 kwietnia do 26 czerwca i jest dostępna pod adresem internetowym:


https://www.bee-survey.com/index.php/816265?lang=pl


Dla tych z Państwa, którzy nie chcą lub nie mogą wypełnić ankiety internetowej jest udostępniona ankieta w wersji do druku, którą po wydrukowaniu i wypełnieniu można przesłać pocztą (adres: PChOU, KPiDW, WMW, SGGW, 02-786 Warszawa, ul Ciszewskiego 8) lub po zeskanowaniu odesłać na adres grazyna_topolska@sggw.pl lub anna_gajda@sggw.pl .


Prosimy o wypełnienie ankiety tylko raz, nawet, jeżeli zaproszenie do udziału w monitoringu otrzymają Państwo z różnych źródeł.COLOSS

Wstecz
Subskrybuj nasz newsletter