Aktualności

CZŁOWIEK DLA POWIATU - BRZEZINY 2018

CZŁOWIEK DLA POWIATU - BRZEZINY 2018
Dodano: 30/01/2019

To dla nas niespodziewane wyróżnienie. Podczas XVII Powiatowego Spotkania Noworocznego nasze Rejonowe Koło Pszczelarzy w Brzezinach zostało uhonorowane tytułem i statuetką CZŁOWIEK DLA POWIATU. To podziękowanie za dostrzegalną i wyróżniającą się pracę na przestrzeni 2018 r.

 

Nagrodę z rąk władz powiatu, starostów Pani Renaty Kobiery i Pana Ryszarda Śliwkiewicza, odebrał prezes Koła, Zbigniew Sokołowski. Cieszyliśmy się wraz z nim, jako spore grono pszczelarzy tworzących delegację na tę uroczystość.

 

Powiatowe Spotkanie Noworoczne miało miejsce 25 stycznia 2019 r. w Brzezinach w gościnnych murach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych. Odbyło się po raz XVII-ty inaugurując kadencję nowych władz powiatowych.

Przebieg spotkania był bardzo uroczysty i uświetniony obecnością parlamentarzystów, wysokich rangą urzędników, władz samorządowych i wielu gości, którymi byli mieszkańcy powiatu brzezińskiego.

Były oczywiście wystąpienia gości, ale bardzo zwarte i skondensowane w treści. Były też ubarwiajace spotkanie występy - w tym podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Dąbrowie koło Jeżowa i Zespołu Szkół Specjalnych w Brzezinach.
Niejedna łza popłynęła, gdy przed zgromadzonymi prezentowali swoje umiejętności soliści i zespoły wykonujące utwory muzyczne i sztuki teatralne - pokonując różne swe niesprawności.

Spotkanie było także okazją wysłuchania popisów laureatów „VI Regionalnego Konkursu Kolęd”.

Całość wydarzenia zamknęła degustacja dzieł kulinarnych. Wspaniałą obsługę zapewniała młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych.

Pozostaje nam podziękować za wyróżnienie wraz z obietnicą, że będziemy starać się dbać w dalszym ciągu o promocję naszej małej ojczyzny.

Jaki laureaci wyróżnienia z kolei dziękujemy naszym pszczelarzom, bo to z ich pracy i postaw składa się ten sukces.


relacja: Sławomir Podgajny

Człowiek dla powiatu '2018
Człowiek dla powiatu '2018
Człowiek dla powiatu '2018
Człowiek dla powiatu '2018
Człowiek dla powiatu '2018
Człowiek dla powiatu '2018
Człowiek dla powiatu '2018
Wstecz
Subskrybuj nasz newsletter